Vartojimo kreditas

Vartojimo kreditas namų reikmėms.

Dažniausiai vartojimo kreditas imamos namų reikmėms. Būsto remontui didesniam pirkiniui, dažniausiai vartojimo kreditas prasideda nuo 12 procentų ir iki 20 000 eurų. Išduodamas dažniausiai iki 60 mėnesių. Vartojimo kreditas išduodamas, be užstato. Sprendimas priimamas dažniausiai per 15 minučių tačiau kartais gali užtrukti iki dienos.  Paraiškas galima pildyti, bet kuriuo paros metu ir bet kuria savaitės dieną. Tačiau paraiškos bus svarstomos kredito įmonės darbo laiku. Kas išduoda vartojimo kreditus ?

  • Visi Lietuvos bankai
  • Kredito unijos
  • Kitos kredito įmonės

Geriausiomis sąlygomis gausite kreditą Lietuvos bankuose ten mažos palūkanomis. Taip pat neatsilieka ir kredito unijos, tačiau dar geresnėmis sąlygomis galite gauti vartojimo kreditą. Platformose kur žmonės skolina žmonėms. Tačiau gan neblogos sąlygos šiuo metu ir kituose kredito įmonėse, tad dabar ypač palanku skolintis, nes dėl konkurencijos visur gan geros sąlygos yra skolintis.

Vartojimo kreditas internetu, greita patogu.

Ankščiau norint paimti vartojimo kreditą  tekdavo minti bankų, slenksčius. Tai užtrūkdavo gan daug laiko, o jeigu sutapdavo darbo laikas ir banko darbo laikas. Tai net tekdavo ir iš darbo atsiprašyti. Tačiau iš esmės pasikeitė žaidimas dabar, kai vartojimo kreditą galima paimti internetu. Tačiau dabar ne tik kredito įmonėse galima paimti vartojimo paskolą internetu. Tačiau dabar visos kredito įmonės, bankai, kredito unijos priima paraiškas internetu, bei dažnos išduoda ir kreditus. Tad sutaupote begales laiko, ir galite pildyti kelias paraiškas iš karto ir išsirinkti sau geriausia variantą. Kur vartojimo kreditas kainuos jums kuo mažiau.

Ką reikia žinoti prieš imant vartojimo kreditą.

Vartojimo kreditas išduodamas visiems Lietuvos Respublikos piliečiams, nuo 18 metų. Tačiau jūs turite turėti pastovias pajamas, ir darbą. Ir turite būti išdirbęs ne mažiau nei 6 mėnesius vienoje darbovietėje. Kadangi vartojimo paskolos išduodamos, be užstato todėl ir tokie reikalavimai. Kai kuriais atvejais patvirtinus jūsų paraišką gali tekti nuvykti pas kredito davėją ir pasirašyti sutarti, o kai kuriuose viskas vyksta internetu.

Kad vartojimo kreditas būtų kuo pigesnis. Į ką reikia atkreipti dėmesį.

  • Palūkanos
  • Administravimo mokestis
  • Kredito išdavimo mokestis
  • BVKKMN

Kuo mažesni mokesčiai tuo mažiau mokėsite už savo kreditą. Jie priklauso nuo jūsų kredito istorijos, imamos sumos ir termino, kuo ilgesnis terminas tuo mažesnės palūkanos ir kiti mokesčiai.