Paskolos refinansavimas

Paskolos refinansavimas – tai išsigelbėjimas turint paskolų.

Kas yra paskolos refinansavimas – tai nauja paskola padengianti esamas paskolas, taip pat kai kurios įmonės siūlo ir pasiskolinti papildomai. Tai jeigu reikia papildomai pinigų ir niekas neskolina nes jau turite paskolų. Tai vienas iš variantų refinansuoti paskolas ir pasiskolinti papildomai. Bet čia jau kraštutinis variantas.  Prieš refinansuodami paskolas užduokite klausima ar man reikalingas refinansavimas ? Bet jeigu jau kilo jums šis klausimas tai greičiausiai reikalingas refinansavimas. Jeigu turite kelias paskolas, jeigu mokate per dideles palūkanas, jeigu tapo per sunku mokėti paskolos įmokas, jeigu norite pratęsti ar sutrumpinti paskolos terminą, jeigu turite greitųjų kreditų.

Jeigu turite kelias  paskolas refinansuodami paskolas jus jas apjungsite į viena ir mokėsite vieną įmoka. 

Jeigu mokate per dideles palūkanas, administravimo mokesti t.t tai sudaro paskolos kainą, jūs refinansuodami paskolą galite ženkliai sumažinti paskolos kainą.

Jeigu tapo per sunku mokėti paskolos įmokas, netekote darbo, sumažėjo alga tai jūs refinansuodami paskolą galite pratęsti paskolos terminą ir taip sumažinsite mėnesio įmoką, taip pat gaudami mažesnes palūkanas.

Jeigu turite greitųjų kreditų taip pat pravers refinansavimas, nes greituosius kreditus reikia sumokėti per mėnesi ar kelis ir jeigu suma buvo didelė tai sudaro keblumų, tad refinansuodami paskolą jūs ištempsite paskola per kelis mėnesius ir taip bus lengviau susimokėti savo greituosius kreditus.

Paskolos refinansavimas internetu

Kadangi Lietuvos bankai nerefinansuoja paskolų, o refininansuoja kredito įmonės ir kai kurios kredito unijos tai viską galima atlikti internetu. Paraiškas galite teikti 24/7, tačiau jos bus svarstomos tik įmonės darbo laiku. Bet kadangi viskas vyksta internetu tai visiškai paprasta jūs išsirenkate kelias įmones kurios suteikia refinansavimo pasaugas. Pateikiate paraiškas ir laukiate atsakymo per kelias dienas su jumis susisieks įmonės darbuotojas ir jūs viską aptarsite. Nepasisekė kokia nors įmonė nerefinansuoja paskolos nenusiminkite pildykite paraišką kitoje įmonėje. Galbūt ne tokiomis geromis sąlygomis kaip jus tikėjotės, bet jums refinansuos paskolą. Tai viskas gražumas paskolos refinansavimas internetu, nes nereikia niekur lakstyti, jūs turite pasirinkimą jūs tiesiog pildote paraiškas ir laukiate atsakymo.

Ką reikia žinoti prieš paskolos refinansavimą internetu.

Jūs turite būti dirbantis ir turintis pastovias pajamas. Dažniausiai reikalaus, kad paskutinėje darbovietėje būtumėte išdirbęs bent jau 6 mėnesius. Paskolos nerefinansuoja jeigu turite antstolių, tad jeigu susidūrėte su sunkumais galvokite greičiau, kol jūsų nepadavė antstoliams. Bet jeigu esate tvarkingas ir jūs atitinkate visus reikalavimus jums su malonumu refinansuos paskolą, paskolas.