Kreditas automobiliui

Kreditas automobiliui yra puiki galimybė įsigyti automobilį.

Kreditas automobiliui gali būti specializuotas, t.y kreditas išduodamas pirkti automobilį. Arba galima paimti vartojimo kreditą ir nusipirkti automobilį. Tačiau pašnekėsime dabar apie specializuotus kreditus automobiliui. Iš esmės kreditas automobiliui nesiskiria nuo vartojimo paskolos. Tačiau visai kitas reikalas lizingas automobiliui, Paskola automobiliui imama ir automobilis užrašomas iš karto naujam savininkui, o lizinginis automobilis užrašomas ant lizingo bendrovės. Taip pat lizingu perkamas automobilis privalo būti apdraustas kasko draudimu ir dažniausiai yra amžiaus apribojimas pvz:. ne senesnis nei 7 metai. Taip pat kreditą automobiliui išduoda beveik visos finansines paslaugas teikiančios įmonės. Tiek kredito unijos, bankai ir kitos įmonės.

Lizingas automobiliui – Kreditas automobiliui

Lizingas automobiliui

  • Privalomas kasko draugimas
  • Pradinis įnašas reikalingas
  • Yra automobilio amžiaus reikalavimai
  • Automobilis registruojamas ant lizingo bendrovės

Kreditas automobiliui 

  • Nereikia pradinio įnašo
  • Nereikia kasko draudimo
  • Nėra automobilio amžiaus reikalavimų
  • Nereikia įkeisti automobilio

Dėl automobilio įkeitimo priklauso nuo įmonės, nes vienuose gali rinktis ar nori įkeisti ar ne, trečiuose privaloma įkeisti, o kituose ne. Kai kuriuose jeigu įkeiti tai sumažėja paskolos palūkanos.

Kuo skiriasi vartojimo kreditas nuo kredito automobiliui ? 

Iš esmės tai tos pačios paskolos, bet perkant automobilį su kreditas automobiliui jūs tiesiog galite įkeisti savo perkamą automobilį. Ir tada jau jums bus suteiktas kreditas geresnėmis sąlygomis. Tai bus mažesnės palūkanos, mažesni administravimo mokesčiai. Dar skiriasi kredito sumos jeigu vartojimo paskola dažniausiai išduodama 20 000 eurų, o kreditas automobiliui išduodamas ir didesnis 35 000 eurų. O taip palūkanos terminai labai panašus kreditas iki 5 metų palūkanos nuo 6 procentų. Bet esminis skirtumas jeigu užstatysite automobilį jus gausite mažesnes palūkanas. O kai imate vartojimo paskola nieko neužstatote tai keliais procentais gali būti didesnė. Tai jums spręsti.

Kreditas užstatant automobilį.

O jeigu jus jau turite automobilį ir jums skubiai prireikė pinigų. Jūs galite gauti paskola palankiomis sąlygomis užstate savo automobilį. Vienos įmonės siūlo iki 110 procentu vertės paskola, kiti iki 90 procentų. Tai kiek įmonių tiek ir sąlygų, užstate automobili jūs gaunate paskolą, o automobilis lieka jums. Bet jau nėra tokios ir geros sąlygos kreditui užstatant automobiliui gan didelės palūkanos, tačiau tai paskutinis variantas jeigu pas jus neideali kredito istorija, dirbantiems pagal verslo liudijimą ir panašiai. Tačiau jeigu pas jus viskas gerai tai galima gauti paskolą geresnėmis sąlygomis ir nieko neužstačius.