Greitieji kreditai

Greitieji kreditai – pinigai per 15 minučių!

Prireikė skubiai pinigų, bet tai ne kosminė suma, nėra pas ką pasiskolinti. Tai vienintelis išsigelbėjimas greitieji kreditai, nes tai kreditas nuo 50 iki 700 eurų nuo 15 dienų iki 2 mėnesių, per 15 minučių. Greitasis kreditas išduodamas supaprastinta tvarka ir sprendimai priimami labai greitai. Todėl šių kreditų palūkanos gan didelės, nes jos skaitomos didesnės rizikos kreditai.

Ar tikrai greitieji kreditai padidintos rizikos kreditai ?  Taip galbūt prieš Lietuvos banko paskolų išdavimo sugriežtinimą. Tai ir buvo padidintos rizikos kreditai, nes buvo išduodami beveik bet kam, ar tu buvai bedarbis, moksleivis t.t Na tada buvo tikrai padidintos rizikos kreditai, bet kai Lietuvos bankas sugriežtino paskolos išdavimą. Tai dabar tikrai nėra taip paprastai paimti greitąjį kreditą. Griežtai tikrinami žmonės ar dirbantis ar turi pastovias pajamas, kad kreditas neviršytų kreditas 40 procentų nuo algos. Tai ar jau tikrai dabar greitieji kreditai padidintos rizikos tikrai nemanau. Ir tikrai nemanau, kad jie teisingai taip brangiai išduoda kreditus. Nes po visų Lietuvos banko sprendimų, tai greituosius kreditus išduoda taip pat saugiau kaip ir kitus kreditus. Tai ar verta už iliuzija dabar mokėti daugiau ? Tai spręsti kiekvienam, tačiau kai reikia skubaus sprendimo ir mažiausiai užtrunkančio tapatybės ir pajamų patikrinimo tada verta rinktis greituosius kreditus.

Prieš imant greitąjį kreditą reikia žinoti. Baigėsi tie laikai kai kreditai buvo išduodami bet kam. Dabar norint paimti greitąjį kreditą jus turite būti Lietuvos Respublikos pilietis. Ne jaunesnis nei 18 metų, turintis pastovias pajamas ir nuolatinį darbą. Taip pat banko sąskaita, nes pinigai bus pervesti jums į banko sąskaita.

Jeigu jau ir nusprendėt imti greitąjį kreditą aptarkime teigiamas ir neigiamas puses. 

Teigiama:

  • Kreditas per 15 minučių.
  • Nedidelės sumos.
  • Supaprastintas vartotojo tikrinimas.
  • Trumpas kredito gražinimo terminas.

Neigiama:

  • Didelė kredito kainą.

Taip kadangi paskolos vis dar išduodamos kaip padidintos rizikos tai vis dar palūkanos labai didelės ir todėl kreditas kainuoja gan brangiai. Bet tiesiog kai imate greitąjį kreditą trumpam laikui, tai neatrodo, kad kreditas kainuoja daug, nes jūs imate ji mėnesiui ir jei mėnesio MPN 80 procentų tai ne taip jaučiasi jeigu jūs imtumėte kreditą ilgesniam laikui. Tai greitieji kreditai gerai, pinigai greitai, bet tik trumpam laikui.