Paskolos internetu

Paskolos internetu kai reikia pinigų!

Atėjo finansiniai sunkumai ir greitu laiku reikia pinigų? Tai jums išties pagalbos ranką paskolos internetu.  Internetų jus galite paimti tiek greitąsias paskolas, vartojimo paskolas, būsto paskolas,  automobilio paskolas. Tad kam tik trūksta pinigų jūs galite paimti internetu. Ir tai sutaupys daugybę laiko ir pastangų.  Taip pat internetu galite paimti tiek trumpalaikes paskolas tai ilgalaikės. Tad visos finansinės paslaugos internetu.

Paskolos internetu kokios rūšies būną?

Tiesa pasakius dabar šiais laikais, bet kokios rūšies paskolą galite paimti internetu. Ir tai tikrai neužims daug laiko ir pastangų.  Pakalbėkime atskirai apie kiekvieną paskolos rūšį.

  • Greitosios paskolos – kitaip dar vadinamos mikro paskolos, tai mažų sumų paskolos trumpam laikui.
  • Vartojimo paskolos – tai didesnių paskolų sumos ilgesniam laikui, didesniems pirkiniams ar namų reikmėms pvz kaip namo remontui.
  • Automobilio paskolos – tai paskolą įsigyti automobiliui.
  • Būsto paskolą – įsigyti būstui, būsto statybai ar sklypo pirkimui.

Kam suteikiamos paskolos internetu?

Paskolos suteikiamos visiems Lietuvos gyventojams, sulaukusiems 18 metų ir turintiems pastovias pajamas ir darbą. Tačiau jeigu jūs turite darbą ir neuždirbate labai daug tai tikriausiai būsto paskolos ar labai didelės vartojimo paskolos negausite. Bet jeigu esate Lietuvos Respublikos pilietis dirbantis, tai paskolą tikrai gausite.

Kam nesuteikiamos paskolos internetu?

Jeigu jau turite paskolų ir jos lygios jūsų 40 procentų pajamų. Jeigu turite antstolių jums irgi nesuteiks paskolos. Bedarbiams dar nesuteikiamos paskolos bedarbiams ir neturintiems pastovių pajamų.

Kokio dydžio galiu paimti paskolą internetu?

Preliminariai po Lietuvos Banko paskolų išdavimo sugriežtinimo, mes galime apskaičiuoti, nes paskolos dydis ar mėnesio įmoka negali viršyti jūsų 40 procentų algos.   Tai jeigu jūsų alga po mokesčių į rankas 500 eurų taigi 500 x 40 / 100 = 200 eurų taigi jūsų mėnesio įmoka negali viršyti 200 eurų. O metams galite paimti apie 2400 eurų paskolą. Tai maždaug pagal tokius skaičiavimus jūs galite orientuotis

Į ką reikia atkreipti dėmesį prieš imant paskolą internetu.

Kad nereikėtu vėliau sukti galvos paėmus paskolą, kad už ją per daug mokate. Atkreipkite dėmesį į palūkanas, administravimo mokesčius t.t Nes tai sudaro paskolos kainą. Ir geriau prieš imant paskolą internetų jus užpildykite kelias paraiškas. Ir tada jeigu visos suteikia paskolas įmonės, bankai ar unijos išsirinkite geriausiomis sąlygomis ir tada tikrai nepermokėsite už savo paskolą.