Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių šiuo metu bene geriausiomis sąlygomis.

Nes šiuo metu paskolos iš žmonių išduodamos geriausiomis sąlygomis. Mažiausiomis palūkanomis, patogiais terminais iki 20 000 eurų. Tai platformos dirbančios p2p principų, kai kurie žmonės investuodami pinigus iš to uždirbą. O kitiems kurie nori pasiskolinti gauna paskolas geriausiomis sąlygomis. Lietuvoje yra kelios tokios platformos, jos turi savo administratorius kurie prižiūri tvarką. Patikrina žmones jų mokumą, administruoja paskolas. Nes paskolos žmonės žmonėms jeigu jums reikia kelių tūkstančių eurų tai jums gali paskolinti nuo kelių žmonių iki keliasdešimt jie patys renkasi į kokias paskolas investuoti pinigus, o į kurias ne. Taip pat pasirenka sumą kurią nori investuoti į jūsų paskolą. Taip pat kai kurie ir savo procentus siūlo jeigu jų netenkina kokiais procentais jūs norite skolintis.

Kodėl skaitosi paskolos iš žmonių jeigu vis tiek yra administracija?

Nes kaip ir minėjome aukščiau visus pinigus skolina tik paprasti žmonės, investuotojai. O administratoriai reikalingi kad prižiūrėtų pačia platformą. Juk nenorėtumėte kiekvieną mėnesį keliasdešimt žmonių vesti po kelis eurus? Todėl administratoriai priima apmokėjimus, patikrina kredito istoriją. Todėl šiuose platformose yra paskolos išdavimo mokestis ir mėnesio administravimo mokestis kuris atitenka administratorių algoms. Bet tai vis tiek sudėjus palūkanas ir kitus mokesčius dažniau bus pigesnė paskola nei kur kitur. Ir lengviau išduodama nei bankuose.   O kituose įmonėse ar kredito unijose panašiai. Tik  paskolos iš žmonių užima daugiau laiko, kai kituose įmonėse gausite atsakymą ta pačia dieną ar per keliasdešimt minučių. Čia gali tekti palaukti, nes turi susirinkt investuotojai ir investuoti į jūsų paskolą. Tai gali užtrūkti iki kelių dienų, bet tai atperka paskolos pigumas. O jeigu jums reikia skubiai paskolos tai vertėtų dairytis kur kitur. Bet jeigu jums tai nėra labai skubu tai geriausiomis sąlygomis iki 20 000 eurų galite skolintis iš žmonių.

Ką reikia žinoti prieš skolinantis iš žmonių ?

Tai kaip ir visuose kituose kredito įstaigose jūs turite būti dirbantis. Nes jūsų duomenis bus tikrinami, jūs turite turėti pastovų darbą ir pastovias pajamas. Šiais laikais bedarbiams niekas nebe suteikia paskolų. Tad jeigu esate bedarbis net negaiškite savo laiko.